Túžia byť ženy zachránené?

Je pravda, že v každej sebavedomej žene drieme dlhovlasá princezná? Nech sme už akokoľvek silné a nezávislé v každej z nás je ukrytá aj tá nežná stránka. Ja osobne som si vždy predstavovala svojho partnera ako silného a takého, ktorý ma dokáže „ochrániť“. Je to v nás asi zakorenené, že túžime mať pri sebe niekoho kto sa o nás postará. Hľadáme princa na bielom koni, ktorý nás zachráni a vezme si nás za ženu. Žijeme v rozprávke, ktorú nám v detstve čítali pred spaním.
Svojho partnera si predstavujem veľmi ideálne a možno aj to je dôsledkom toho, že som potom sklamaná. Očakávam naozaj veľa, no neviem, či niekoho takého nájdem. Chcem muža, ktorý bude silný a vždy ma ochráni. Jednoducho sa o mňa postará, odvezie a zabezpečí aby som bola v poriadku. Bude sa zaujímať o moje potreby, či nie som unavená, hladná alebo smädná. Je to prehnané? Chceme naozaj až tak veľa?

princezna

Mnohokrát je to práve naopak. To my sa staráme o našich mužov a ako keby nám pribudlo dieťa navyše. Staráme sa o to aby sa najedol, dobre vyspal a mal všetko čo potrebuje. Perieme mu veci, upratujeme byt. My ale nie sme predsa jeho slúžky! Zamysleli ste sa niekedy, čo všetko robíte pre svojho priateľa alebo muža? A čo robí naopak on pre vás. Práve on by mal byť ten silný, ktorý sa o všetko postará. Ktorý vás zachráni, keď už naozaj nevládzete a nedovolí aby vám niekto ublížil.
Samozrejme, že túžime byť zachránené.

víla

V každej z nás sa nachádza jemná a nežná žena, ktorá je bezbranná a túži po svojom princovi. Aj tie najdrsnejšie ženy, chcú niekoho takého akurát si to nepriznajú. No v ťažkých chvíľach, keď sú smutné to je vidieť na každej z nich. Sme len ženy a aj o nás sa treba postarať. Sme jednoducho také, každá iná no predsa rovnaké. Túžime po niekom kto nás zachráni z tohto zlého a smutného sveta. A čo vy? Chcete byť zachránená?